Lote - Breviarium Romanum (1889)

  • Lote Terminado
Leilão: 3700 | Lote: 112836 | Licitações: 22

Breviarium Romanum (1889)

Breviarium romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini restitutum s. pii v. pontificis maximi jussu

editum clementis viii & urbani viii. Et Leonis XIII. auctoritate recognitum. ParsHiemalis et Verna e Pars

Aestiva et Autumnalis.

Ratisbonae, neo Eboraci & Cincinnatii. MDCCCLXXXIX

In-4°, 2 vols. 436-67-30- I e 460-56-I págs. Ilust. E.

Monumental breviarium, magnífica encadernação inteira de pele com gravações a ouro, cercadura nas

pastas, seixas e corte de folhas dourado.

Vendido por 100.00 EUR