Lote 15 de 34
Leilão: 2322 |
Lote: 63515
| Licitações: 11
4 Livros
Cargaleiro
4 Livros
- Manuel Cargaleiro, Poema de Alberto de Lacerda
- Manuel Cargaleiro, Peintures - Gouaches - et Cerámiques, livro
com dedicatória assinada e datada 2009
- Manuel Cargaleiro, Cerâmicas, livro numerado 597
- Manuel Cargaleiro, 7 Propostas para a Arquitectura
Vendido por 60.00 EUR