Lote 3 de 33
Leilão: 1835 |
Lote: 46916
Missae Sanctorum Novae
Missae Sanctorum Novae et Propriae a Summis Pontificibus Approbatae et
Concessae pro toto Regno Portugaliae
Olisipone, Typographia Simonis Thaddei Ferreira
Edição de 1799
Bonita encadernação em couro lavrado com minimos defeitos
Vendido por 35.00 EUR